SAMSUNG EM32Dx 32inch E-Paper
1 324,84 € / 2 591,16 лв.
32-инчовият дисплей за електронна хартия Samsung EM32DX предлага гъвкавост и производителност за търговска употреба, пригоден за приложения за дигитална реклама. С резолюция от 2560 x 1440, той предоставя ясни и ярки визуализации.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
SAMSUNG EM32Dx 32inch E-Paper
|
Samsung EM32Dx 32″ E-Paper е иновативен електронен дисплей, предназначен за търговски пространства, офиси и публични зони. EM32Dx позволява постоянна видимост на съдържанието без отблясъци и уморяване на очите. Дисплеят включва HDMI и USB портове за свързване с медиаплеъри и външни устройства. E-Paper технологията гарантира минимално потребление на енергия дори при постоянно показване на съдържание. Моделът комбинира функционалност, надеждност и модерна технология за визуализация. |
|
Product Features Samsung EM32Dx 32″ E-Paper Display |
|
|
|
Specifications Samsung EM32Dx 32″ E-Paper Display |
|
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Manufacturer Part No | LH32EMDIBGBXEN |
| General | |
| Product Type | E-Paper display – E Ink Spectra 6 |
| Diagonal Class | 32″ |
| Diagonal Size | 31.5″ |
| Commercial Use | Yes – digital signage |
| Series | EMDX series |
| Platform | Tizen OS |
| Operating System | Tizen OS 8.0 |
| TV Tuner | No tuner |
| TV Tuner Presence | No |
| PC Interface | USB-C |
| Modes | Portrait mode, landscape mode |
| Picture Enhancements | Colour Imaging Algorithm |
| Design | Ultra Thin Design |
| Dimensions | Without stand |
| Width | 72.51 cm |
| Depth | 1.79 cm |
| Height | 42.05 cm |
| Weight | 2.4 kg |
| Enclosure Colour | Grey white |
Display |
|
| Pixel Pitch | 0.272 mm |
| Colour Support | 54600 colours |
| Resolution | 2560 x 1440 |
| Display Format | 1440p (Quad HD) |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Viewing Angle | 178 degrees |
| Viewing Angle (Vertical) | 178 degrees |
| Commercial Features | Samsung VXT CMS, Custom App (TEP) compatible, Samsung E-Paper App |
| Operation Hours / Days | 24 / 7 |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Stands & Mounts | |
| Flat Panel Mount Interface | 200 x 200 mm |
| VESA Compatibility | Yes |
| Media Player | |
| USB Port | Yes |
| USB Ports Qty | 2 |
| Configuration | 8 GB |
| Network & Internet Multimedia | |
| Connectivity | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Wi-Fi Protocol | 802.11ac |
| Bluetooth Version | Bluetooth 5.0 |
| Connect & Share | Wi-Fi Miracast |
| Connections | |
| Connector Type | USB 2.0 USB |
| Miscellaneous | |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | 25 W USB-C power adapter, 2 rear mounts, 2 brackets |
| Cables Included | USB-C charge cable |
| Compliant Standards | EMC Class A, IP5X, Safety 60950-1, Safety 62368-1 |
| Power | |
| Power Device | Power adapter + battery |
| Power Over Ethernet (PoE) Support | Yes |
| Battery | Battery – Lithium Ion |
| Capacity | 4600 mAh – 500 days |
| Recharge Time | 3 hours |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty – 3 years |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 89 cm |
| Depth (Shipping) | 5.7 cm |
| Height (Shipping) | 48.2 cm |
| Weight (Shipping) | 4.4 kg |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 30 – 70% (non-condensing) |







