PHILIPS 10BDL5051T/00 10inch multi touch Android 13 display
434,85 € / 850,49 лв.
Philips 10BDL5051T е проектиран за търговска употреба с 10,1-инчов LCD плосък дисплей с LED подсветка, предлагащ резолюция от 1280 x 800 и яркост от 350 cd/m².
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
PHILIPS 10BDL5051T/00 10inch
|
Philips 10BDL5051T/00 е компактно решение за цифрова комуникация, предназначено за магазини, офиси и информационни табла. Устройството поддържа различни формати на съдържание и входове, включително HDMI и USB. Philips 10BDL5051T/00 има компактни размери и тънък дизайн, което улеснява поставянето на бюра, стени или рафтове. Дисплеят предлага функции за управление на съдържание и автоматично превключване на източници. Моделът комбинира високо качество на картината, лесна употреба и гъвкав монтаж. |
|
Product Features Philips 10BDL5051T/00 10″ Signage Display |
|
|
|
Specifications Philips 10BDL5051T/00 10″ Signage Display |
|
| Manufacturer | MMD-MONITORS & DISPLAYS |
| Manufacturer Part No | 10BDL5051T/00 |
| General | |
| Product Type | LED-backlit LCD flat panel display |
| Power Consumption (Max) | 18 Watt |
| Power Consumption Operational | 4 Watt |
| Diagonal Class | 10″ |
| Diagonal Size | 10.1″ |
| Commercial Use | Yes – interactive digital signage |
| Combined With | Touchscreen (multi touch) / camera |
| Platform | Android |
| Operating System | Android OS 13 |
| TV Tuner | No tuner |
| TV Tuner Presence | No |
| Sensors | G-sensor |
| PC Interface | USB-C |
| Modes | Portrait mode, landscape mode |
| Picture Enhancements | Low Bright, Advanced Colour Control |
| Protection | Tempered glass protection |
| Dimensions | Without stand |
| Width | 26.2 cm |
| Depth | 2.475 cm |
| Height | 16.4 cm |
| Weight | 0.8 kg |
| Display | |
| Colour Support | 16700000 colours |
| Resolution | 1280 x 800 |
| Display Format | 720p |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Image Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Viewing Angle | 160 degrees |
| Viewing Angle (Vertical) | 160 degrees |
| Touchpoints Qty | 10 |
| Response Time | 35 ms |
| Display Menu Language | Multilingual |
| Commercial Features | PPDS Wave ready, keyboard lock |
| Operation Hours / Days | 24 / 7 |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), Smart Power |
| Stands & Mounts | |
| Flat Panel Mount Interface | 75 x 75 mm |
| VESA Compatibility | Yes |
| Media Player | |
| Supported Memory Cards | microSD |
| USB Port | Yes |
| USB Ports Qty | 2 |
| Configuration | Rockchip RK3568 – 2 GB DDR4 – 16GB eMMC |
| Audio System | |
| Speaker System | 2 speakers |
| Output Power / Total | 3 Watt |
| Speakers | 2 x speaker – 1.5 Watt |
| Network & Internet Multimedia | |
| Connectivity | Wi-Fi, LAN, Bluetooth, NFC |
| LAN Protocol | Ethernet |
| Wi-Fi Protocol | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth Version | Bluetooth 5.0 |
| Connections | |
| Connector Type | HDMI output USB 2.0 USB LAN |
| Miscellaneous | |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Cables Included | USB cable HDMI cable |
| Compliant Standards | CB, RoHS, FCC Class A certified, ETL |
| Power | |
| Power Device | Power adapter |
| Power Over Ethernet (PoE) Support | Yes |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Features | Smart power, PoE+ support |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty – 3 years |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 – 85% (non-condensing) |
Свързани продукти
-
Разпродажба!

SONY Bravia FW-65BZ30L
1 686,75 € / 3 299,00 лв.Първоначалната цена беше: 1 686,75 € / 3 299,00 лв..1 379,98 € / 2 699,01 лв.Текущата цена е: 1 379,98 € / 2 699,01 лв.. Купи -

SONY Bravia FWD-55A80L
-

SONY Bravia FWD-50X80L
-
Разпродажба!

SONY Bravia FW-55BZ40L
1 461,78 € / 2 858,99 лв.Първоначалната цена беше: 1 461,78 € / 2 858,99 лв..1 393,27 € / 2 725,00 лв.Текущата цена е: 1 393,27 € / 2 725,00 лв.. Купи
