ACER X1328Wi DLP Projector WXGA 1280×800 4500 ANSI Lumen 20000:1 220 Watt Philips UHP black
444,02 € / 868,43 лв.
DLP проекторът Acer X1328Wi е универсално и мощно решение както за професионални, така и за домашни развлекателни нужди. С яркост от 4500 лумена и динамично контрастно съотношение от 20 000:1.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
ACER X1328Wi DLP 4500 ANSI WXGA
Acer X1328Wi е модерен WXGA DLP проектор, разработен за професионални презентации и обучение.Моделът предлага висока яркост, която осигурява ясно изображение в осветени помещения. Това го прави подходящ избор за офиси, конферентни зали и класни стаи. WXGA резолюцията предоставя добро ниво на детайлност и ясни контури. Текстът се чете лесно, а графиките изглеждат чисти и прецизни. Проекторът работи отлично със слайдове, електронни уроци, видеа и уеб съдържание. DLP технологията гарантира остър образ и стабилно качество. Тя предлага висока контрастност и естествени цветове. Благодарение на това изображението остава ясно в различни условия. Моделът е подходящ за продължителна употреба. Acer X1328Wi поддържа безжична връзка. Wi-Fi възможностите подобряват удобството при презентации. Потребителите могат да показват съдържание от лаптопи, телефони или таблети. Това е голямо предимство за бизнес срещи и обучение. Проекторът има гъвкави настройки за инсталация. Vertikal Keystone корекцията улеснява позиционирането. Оптичният zoom помага за настройка без промяна на разстоянието. Моделът е практичен за различни пространства. Яркостта над 4000 лумена осигурява добра видимост при дневна светлина. Това е важно за работни среди, в които светлината не може да бъде намалена. Acer X1328Wi предлага широка свързаност. HDMI портът позволява връзка с компютри, медиаплеъри и модерни устройства. VGA входът поддържа по-стари системи. Това осигурява гъвкавост в различни инфраструктури. Животът на лампата е оптимизиран чрез еко режими. Това намалява разходите за поддръжка и увеличава надеждността. Проекторът е лек и удобен за пренасяне. Това го прави подходящ за мобилни презентации и обучения на различни локации. Acer X1328Wi е отличен избор за бизнес среди и образователни институции. Моделът съчетава висока яркост, безжична връзка и лесна инсталация. Проекторът е надеждно решение за ежедневни презентации и визуално съдържание. |
|
Product Features: Acer X1328Wi Projector |
|
|
|
Specifications: Acer X1328Wi Projector |
|
| Manufacturer | ACER |
| Manufacturer Part No | MR.JTW11.001 |
| General | |
| Device Type | DLP projector |
| 3D Capable | Yes (3D glasses sold separately) |
| Localisation | Poland |
| Projector | |
| Brightness | 4500 lumens |
| Contrast Ratio | 20000:1 (dynamic) |
| Resolution | WXGA – WXGA (1280 x 800) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Bulb type | 220 Watt |
| Video Input | |
| Video Interfaces | VGA, HDMI, component video |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x component video input – RCA 1 x serial RS-232 – 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x VGA output – 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x audio line-in – mini-phone stereo 3.5 mm 1 x HDMI – 19 pin HDMI Type A 1 x audio line-out – mini-phone stereo 3.5 mm 1 x USB |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, security card, lens cover, battery for remote control |
| Cables Included | 1 x VGA cable |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 31.3 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 11.37 cm |
| Weight | 2.7 kg |




