LENOVO ThinkCentre neo 50s G5 Intel Core i5-14400 16GB 1TB SSD M.2 PCIe Intel UHD Graphics 730 Slim DVD Writer NOOS 3YR OS
811,74 € / 1 587,63 лв.
Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 – Slim бизнес компютър с Intel Core i5, 1TB SSD и DVD
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
|
Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 е модерен и надежден настолен компютър, създаден за бизнес и професионална употреба. Компютърът е оборудван с Intel Core i5-14400, който предлага отличен баланс между производителност и енергийна ефективност. Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 разполага с 16GB RAM, което гарантира стабилна и бърза работа. Вграденото 1TB SSD M.2 PCIe осигурява бързо стартиране на системата и приложенията. Графичният процесор Intel UHD Graphics 730 е подходящ за офис приложения и мултимедия. Моделът включва DVD Writer, което е практично решение за архивиране и използване на физически носители. Компютърът се предлага с NOOS, което дава свобода за избор на операционна система. Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 е проектиран за дългосрочна и надеждна експлоатация. Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 е отлично решение за бизнес потребители, които търсят компактен, мощен и надежден компютър. |
|
| Product Features | |
|
|
| Specifications | |
| Manufacturer | LENOVO |
| Manufacturer Part No | 12XD0071BL |
| General | |
| Type | Personal computer |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Onsite Support |
| Product Form Factor | SFF |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour | Black (chassis), grey (bezel) |
| Localisation | Language: Bulgarian |
| Processor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i5 (14th Gen) i5-14400 |
| Clock Speed | 2.5 GHz (P-core) / 1.8 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz (P-core) / 3.5 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 10-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| Chipset Type | Intel B760 |
| Cache Memory | |
| Installed Size | 20 MB |
| Cache Per Processor | 20 MB |
| RAM | |
| Installed Size | 16 GB (installed) / 64 GB (max) |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 4800 MT/s |
| Rated Memory Speed | 2400 MHz |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Features | Unbuffered, dual channel memory architecture |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Hard Drive | |
| Type | SSD – M.2 2280 |
| Capacity | 1 x 1 TB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Features | TCG Opal Encryption 2.0, NVM Express (NVMe) |
| Optical Storage | |
| Type | DVD±RW DVD-Writer – SATA |
| Card Reader | |
| Type | Card reader |
| Supported Flash Memory Cards | SD Memory Card |
| Monitor | |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Controller | |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 730 Shared Video Memory (UMA) |
| Audio Output | |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Speakers Included | 1 x tweeter |
| Input Device | |
| Type | Mouse, keyboard |
| Keyboard | |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Bulgarian |
| Mouse | |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| Interface | USB |
| Networking | |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 front) (15W charging) 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 front) 1 x headphones/microphone (1 front) 1 x microphone (1 front) 4 x USB 2.0 (4 rear) (one of them supports SmartPower On) 1 x HDMI (1 rear) (TMDS compatible) 1 x DisplayPort 1.4 (1 rear) 1 x VGA (1 rear) 1 x LAN (1 rear) 1 x audio line-out (1 rear) |
| Miscellaneous | |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | TCG Certified |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Power | |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 180 Watt |
| Efficiency | 85% |
| Operating System / Software | |
| OS Provided | No operating system |
| Sustainability Information | |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Base warranty – 1 year – pick-up and return Extended warranty – 3 years – on-site |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 9.25 cm |
| Depth | 29.14 cm |
| Height | 33.95 cm |
| Weight | 4.2 kg |
Свързани продукти
-

LENOVO ThinkPad Aura Edt X9-15 G1 Intel Core Ultra 7 258V 15.3inch 2.8K Touch 32GB 2TB SSD W11P 3YR Premier
-

LENOVO ThinkBook 14 G9 IRL Intel Core 5 210H 14inch 8GB 512GB SSD NOOS 3Y
-

LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL Intel Core 7 240H 14inch 8GB 512GB SSD NOOS 3Y
-

LENOVO ThinkPad L14 G6 Intel Core Ultra 7 255U 14inch 32GB 1TB W11P 3Y
