VIEWSONIC ViewBoard 34 serie 65inch UHD Touch IR 450nits 2x20W 2xUSB-C 8/128GB Android 14 EDLA
1 306,76 € / 2 555,80 лв.
ViewSonic ViewBoard IFP6534 е универсален 65-инчов интерактивен дисплей, проектиран за ефективна комуникация в търговска среда. С 4K UHD резолюция от 3840 x 2160 и яркост от 450 cd/m², този дисплей осигурява ярки визуализации, които подобряват презентациите.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
VIEWSONIC ViewBoard 34 serie 65inch UHD
|
ViewSonic ViewBoard 34 серия 65 инча UHD е интерактивен дисплей за обучение и бизнес. Той предлага модерни функции и високо качество на картината. Подходящ е за класни стаи и конферентни зали. Моделът разполага с 65-инчов UHD дисплей. Резолюцията осигурява ясна и детайлна картина. Подходящ е за презентации, видео и интерактивно съдържание. ViewSonic ViewBoard 34 серия 65 инча UHD предлага тъч функционалност. Това позволява директна работа върху екрана. Подходящ е за обучение и екипна работа. Дисплеят осигурява ярки и наситени цветове. Това подобрява визуалното изживяване. Подходящ е за мултимедия и презентации. Моделът поддържа работа с множество потребители. Това улеснява съвместната работа. Подходящ е за интерактивни уроци и срещи. Системата предлага интелигентни функции за обучение. Това подобрява ефективността на преподаването. Подходящ е за модерни учебни среди. Дизайнът е модерен и функционален. Дисплеят е тънък и стилен. Подходящ е за различни пространства. ViewSonic ViewBoard 34 серия 65 инча UHD предлага разнообразни възможности за свързаност. Налични са HDMI, USB и други портове. Това улеснява свързването на устройства. Безжичната свързаност позволява лесно споделяне на съдържание. Това подобрява работата в екип. Подходящо е за презентации и срещи. Инсталацията е лесна и удобна. Управлението е интуитивно. Това спестява време при използване. Дисплеят е подходящ за бизнес и образование. Той осигурява добра видимост и интерактивност. Подходящ е за презентации и обучение. ViewSonic ViewBoard 34 серия 65 инча UHD е отличен избор за модерни пространства. Той предлага качество и функционалност. Подходящ е за ежедневна употреба. Моделът комбинира голям екран и интелигентни функции. Това го прави ефективно решение. Подходящ е за съвременни нужди. С този интерактивен дисплей получавате ясно изображение и удобство. Той е създаден за продуктивност. Отличен избор за бизнес и образование. |
|
| Product Features | |
|
|
| Specifications | |
| Manufacturer | VIEWSONIC |
| Manufacturer Part No | IFP6534 |
| General | |
| Product Type | LED-backlit LCD flat panel display |
| Energy Class | Class F |
| Power Consumption Operational | 78.26 Watt |
| Power Consumption SDR (On mode) | 82 kWh/1000h |
| Diagonal Class | 65″ |
| Commercial Use | Yes – interactive |
| Combined With | Touchscreen (multi touch) / optional slot-in PC capability |
| Series | IFP34 Series |
| Platform | Android |
| Operating System | Android OS 14 |
| TV Tuner | No tuner |
| TV Tuner Presence | No |
| Sensors | Light sensor |
| Video Interface | HDMI |
| HDMI Ports Qty | 3 ports |
| PC Interface | VGA (HD-15), DisplayPort, USB-C |
| Modes | Landscape mode |
| Width | 148.22 cm |
| Depth | 8.77 cm |
| Height | 89.14 cm |
| Weight | 36.4 kg |
| Display | |
| Colour Support | 1070000000 colours |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Display Format | 4K UHD (2160p) |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| LCD Backlight Technology | Direct LED |
| Coating | 7H Hard, anti-glare |
| Dynamic Contrast Ratio | 5000:1 |
| Brightness | 450 cd/m² |
| Viewing Angle | 178 degrees |
| Viewing Angle (Vertical) | 178 degrees |
| Touchpoints Qty | 40 |
| Response Time | 8 ms |
| Backlight Life | 50,000 hours |
| Features | Open Pluggable Specification slot, Ultra Fine Touch Technology (UFT), WiFi slot, USB SmartPort, picture-in-picture (PIP), CEC Support, myViewBoard Display software |
| Stands & Mounts | |
| Flat Panel Mount Interface | 600 x 400 mm |
| VESA Compatibility | Yes |
| Media Player | |
| Supported Memory Cards | microSD, microSDHC |
| USB Port | Yes |
| Configuration | Quad-Core – 8 GB DDR4 – 128 GB |
| Remote Control | |
| Type | Remote control |
| Battery Form Factor | AAA type |
| Battery Included | Yes |
| Audio System | |
| Speaker System | 2 speakers |
| Output Power / Total | 40 Watt |
| Speakers | 2 x main channel speaker – 20 Watt |
| Network & Internet Multimedia | |
| Connectivity | LAN |
| LAN Protocol | Fast Ethernet |
| Application Store | Google Play |
| Connections | |
| Connector Type | 3 x HDMI input HDMI output VGA input DisplayPort input Audio input 2 x LAN RS-232 input Audio output SPDIF output 4 x USB 3.2 Gen 1 USB 2.0 – rear 2 x USB 3.0 USB-C with DisplayPort 1.2, Ethernet 100M, 15W Power Delivery – front USB-C with DisplayPort 1.2, Ethernet 100M, 65W Power Delivery – rear |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, RS232 adapter, 5 clamps, camera plate, 8 x screws, 2 touch pens |
| Cables Included | USB touch cable – 3 m HDMI cable – 3 m |
| Compliant Standards | FCC, ICES-003, CE/EMC, LVD, CB, RoHS, Green BOM, RoHS DoC, ERP, REACH SvHC, DOC, Energy Efficiency Label (EEL), WEEE, BSMI, BIS, Enterprise Device Licensing Agreement (EDLA) certified |
| Sustainability Information | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Power | |
| Power Device | Power supply |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.5 Watt |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 164 cm |
| Depth (Shipping) | 18.5 cm |
| Height (Shipping) | 101 cm |
| Weight (Shipping) | 45.9 kg |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 20 – 80% RH (non-condensing) |
Свързани продукти
-

Интерактивен дисплей Eiki DT-I98HT
-

SAMSUNG WAFX-P Eboard WA65FX-P 65inch Android 15 EDLA Octacore 16GB RAM 128GB storage UHD IR Touch 3xHDMI USB-C PD 65W 48Mpixel auto
-

VIEWSONIC IFP7533-G 75inch 40multi touch 7H 3840×2160 400nits 5000:1 8G RAM/128GB Storage OPS x1 Wi-Fi slot x1
-

Интерактивен дисплей Eiki DT-I65HT
