HP ProBook 4 G1a AMD Ryzen 7 250 16inch WUXGA 16GB 512GB W11P
1 174,89 € / 2 297,89 лв.
HP PB 4 G1a R7 250 16i 16/512GB
Налични 5
HP PB 4 G1a R7 250 16i 16/512GB
| Specifications | |
| Manufacturer | HP INC. |
| Manufacturer Part No | C93C5ET#ABB |
| General | |
| Product Type | Notebook |
| Operating System | Windows 11 Pro – English |
| Processor / Chipset | |
| CPU | AMD |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 – 16 MB |
| Neural Processor Unit (NPU) | |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Memory | |
| RAM | 16 GB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Storage | |
| Main Storage | 512 GB SSD – NVM Express (NVMe) |
| Display | |
| Type | 16" – IPS |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Widescreen | Yes |
| Audio & Video | |
| Camera | Yes |
| Input | |
| Type | Keyboard |
| Keyboard Layout | International English |
| Features | Gesture function, multi-touch clickpad, spill-resistant |
| Communications | |
| Features | Dual stream (2×2) |
| Battery | |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| AC Adapter | |
| Output | 65 Watt |
| Software | |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP Hotkey Support, HP Cloud Recovery, HP Client Management Script Library (free download), HP Services Scan, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Driver Packs (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Smart Support, HSA Fusion for Commercial, HP MAC Address Manager, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Image Assistant (free download), HSA Telemetry for Commercial, Poly Camera Pro |
| Miscellaneous | |
| Integrated Options | Hall sensor, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Features | MIL-STD-810H tested |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Compliant Standards | RoHS, BSMI, FCC, ICES, KC, KCC, NCC, KES, Saudi Arabian Compliance, CISPR, Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Low Blue Light certified (LBL), Common Criteria EAL4+ |
| Localization | Language: English / region: Europe |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions (WxDxH) | 25.1 cm x 1.7 cm |
| Weight | 1.75 kg |
| Sustainability Information | |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
Свързани продукти
-

LENOVO ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen 5 7535HS 16inch WUXGA 16GB 512GB SSD M.2 PCIe FreeDOS 3Y Onsite Storm Grey
-

LENOVO ThinkBook 16 G8 IAL Intel Core Ultra 7 255H 16inch 16GB 512GB UMA NOOS 3Y
-

HP ProBook 4 G1i Intel Ultra 5 225U 14inch WUXGA 16GB 512GB W11P (EU)
-

LENOVO ThinkPad X1 Carbon G13 Intel Core Ultra 7 258V 14inch 2.8K 32GB 2TB 5G W11P 3Y
