Google Meet Series One Gen2 – Medium
4 243,72 € / 8 299,99 лв.
Видеоконферентна система ThinkSmart
Доставката на посочения продукт е с период 25 дни.
Google Meet Series One Gen2 – Medium
Конферентна система Lenovo за вашия офис, с Google Meet завършено решение.
| Характеристики | |
| Продуктов тип: | Video conferencing kit |
| Съдържание в пакета: | Camera, soundbar, compute system, mic pod, touch controller |
| Цвят: | Charcoal |
| Localisation: | Bulgaria |
| Размер на дисплея: | 10.1″ |
| Разделителна способност: | 1280 x 800 |
| Формат на картината: | 16:10 |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| Статичен / Динамичен контраст: | 800:01:00 |
| Monitor Features: | 2-point multi-touch, ±89° horizontal viewing angle, ±89° vertical viewing angle, smudge resistant |
| Type (Video Input): | Digital camera (colour) – external |
| Type (Audio Input): | Microphone – desktop / wall mountable |
| Type (Audio Output): | Sound bar |
| Тип въвеждане: | 10.1″ touchscreen |
| Type (Networking): | Network adapter |
| Видео режими: | 1080p |
| Features (Video Input): | Built-in microphone, 120° field of view (horizontal), PoE support |
| Features (Input Device): | 2-point simultaneous touch, 1280 x 800 resolution |
| Features (Networking): | Power over Ethernet (PoE), dual-stream (2×2) |
| PC Configuration: | Core i7-10510U, 8GB RAM, 128GB SSD |
| Frequency Response (Audio Input): | 100 – 24000 Hz |
| Frequency Response (Audio Output): | 80 – 24000 Hz |
| Output Power / Channel: | 20 Watt |
| Connectivity Technology (Input Device): | Wired |
| Connectivity Technology (Networking): | Wireless, wired |
| Протокол за данни : | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Стандарт: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax |
| Mounting Kit: | Included |
| Включени аксесоари: | Wall bracket, table stand |
| Manufacturer Selling Program: | TopSeller |
| Захранване: | Power adapter – external |
| Необходимо напрежение: | AC 100-240 V |
| Включена услуга: | 3 years Premier Support |
Google Meet Series One Gen2 – Medium
При всякакви въпроси, не се колебайте да се свържете с нас, ще се радваме да сме ви полезни. Телефони за връзка +359 2 444 2626 и
+359 887 064 722, електронна поща office@opsystems.bg




