EPSON EB-L260F 4600Lm 3LCD 1080p Full HD
1 861,50 € / 3 640,78 лв.
Лесно предавайте Full HD съдържание чрез мащабируем дисплей с размер до 310 инча, комбиниран със свързаност за стрийминг и споделяне.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
EPSON EB-L260F 4600Lm 3LCD 1080p Full HD
Epson EB-L260F е мощен Full HD 3LCD лазерен проектор с яркост от 4600 лумена.Моделът осигурява ясна, детайлна и цветно точна картина. Проекторът е подходящ за офиси, учебни зали и бизнес събития. Резолюцията е 1920×1080 пиксела. Картината е отчетлива и ясна. Текстът се чете лесно, а графиките и видеата изглеждат професионално. Яркостта от 4600 лумена е подходяща за помещения с нормално или по-високо осветление. Лазерният източник осигурява дълъг живот и стабилна яркост. Проекторът не изисква честа смяна на лампи. Това намалява разходите за поддръжка и осигурява надеждна работа. 3LCD технологията гарантира естествени и точни цветове. Изображението е плавно и комфортно за гледане. Технологията елиминира „дъгов ефект“ и осигурява равномерно осветление на екрана. Epson EB-L260F е лесен за настройка. Поддържа автоматична корекция и Keystone функции. Това улеснява позиционирането и подравняването на изображението. Проекторът предлага разнообразни опции за свързване. HDMI и USB портовете осигуряват лесна връзка с лаптопи, медиаплеъри и конзоли. Подходящ е за презентации, обучение и корпоративни събития. Компактният дизайн улеснява монтаж и преместване. Проекторът може да се използва на бюро, маса или рафт. Лесен е за съхранение и мобилна употреба. Вграденият говорител осигурява базов звук за малки помещения. При нужда може да се добави външна аудио система. Проекторът работи тихо и остава хладен при продължителна употреба. Epson EB-L260F Full HD 3LCD Laser Projector е надежден избор за професионална употреба и домашно кино. Моделът предлага висока яркост, точни цветове и лесна настройка, идеален за бизнес и обучение. |
|
Product Features: Epson EB-L260F Full HD 3LCD Laser Projector |
|
|
|
Specifications: Epson EB-L260F Full HD 3LCD Laser Projector |
|
| Manufacturer | EPSON |
| Manufacturer Part No | V11HA69080 |
| General | |
| Device Type | 3LCD projector – 1080p |
| Built-in Devices | Speaker, 0.62-inch LCD |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac, Ethernet |
| Enclosure Colour | White |
| Projector | |
| Brightness (White) | 4600 lumens |
| Brightness (Colour) | 4600 lumens |
| Brightness (Reduced) | 3200 lumens |
| Contrast Ratio | 2500000:1 |
| Image Size | 78.7 cm – 787 cm |
| Projection Distance | 88 cm – 9.06 m |
| Throw Ratio | 1.32 – 2.12:1 |
| Resolution | Full HD |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Max Sync Rate (V x H) | 240 Hz |
| Bulb type | Laser |
| Bulb life cycle | Up to 20000 hour(s) – normal mode Up to 30000 hour(s) – economic mode |
| Features | EPSON Quick Corner, Edge blending, EPSON 3LCD technology, Split Screen, AMX Device Discovery, Direct Power On, Direct Power Off, Game mode, Control4 Certified, Dynamic Mode, auto power on, Crestron Integrated Partner, Screen Share, Presentation Mode, Extron IPLink certified, Cinema Mode, RGB liquid crystal shutter, Super Resolution |
Lens |
|
| Focus Type | Manual |
| Lens Aperture | F/1.51-1.77 |
| Zoom Type | Manual |
| Zoom Factor | 1.62x |
| Keystone Correction Direction | Horizontal, vertical |
| Vertical Keystone Correction | -30 / +30 |
| Horizontal Keystone Correction | -30 / +30 |
| Video Input | |
| Video Interfaces | VGA, HDMI, composite video |
| LAN and Wireless Image Transferring Protocols | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, wired LAN, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, Miracast, IEEE 802.11ac |
| Speakers | |
| Type | Integrated |
| Sound Output Mode | Mono |
| Output Power / Channel | 16 Watt |
| Speakers | 1 x mixed channel |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x USB 2.0 – 4 pin USB Type A 1 x USB 2.0 – 4 pin USB Type B 2 x VGA input 1 x VGA output 2 x HDMI input 1 x composite video input – RJ-45 1 x network – RJ-45 1 x audio line-out – mini-phone stereo 3.5 mm 2 x audio line-in – mini-phone stereo 3.5 mm 1 x serial RS-232C |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, battery for remote control |
| Cables Included | 1 x HDMI cable – 1.8 m |
| Security Features | Security lock slot (cable lock sold separately), password protection, control panel lock, security bar, Wireless LAN Lock, padlock, security cable hole |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | HDCP 2.2, IPv6 |
| Environmental Standards | |
| TCO Certified | TCO Certified Projectors 9 |
| Power | |
| Power Source | AC |
| Voltage Required | AC 220 – 240 V (50 – 60 Hz) |
| Power Consumption Operational | 260 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Software / System Requirements | |
| Software Included | EasyMP Multi PC Projection, Epson Projector Management Software, Epson Projector Content Manager |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 32.5 cm |
| Depth | 29.9 cm |
| Height | 9 cm |
| Weight | 4.2 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty – 5 years / 12000 hours – carry-in |
| Environmental Parameters | |
| Humidity Range Operating | 20 – 80% |
| Sound Emission | 37 dB |
| Sound Emission (Economic Mode) | 27 dB |




