ACER H6815BD DLP Projector 4K 3840×2160 4000 ANSI Lumen 10000:1 2xHDMI white 240Watt Philips UHP
791,88 € / 1 548,78 лв.
Acer H6815 е проектиран да осигурява визуално представяне, което го прави подходящ за кино употреба.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
ACER H6815BD DLP Projector 4000 ANSI Lm
Acer H6815BD е мощен 4K UHD DLP проектор, създаден за домашно кино и големи екрани.Моделът предлага ясна картина, висока яркост и богати цветове. Проекторът е отличен избор за филмови вечери, спорт, стрийминг и гейминг. Резолюцията 4K UHD осигурява детайлно изображение с висока острота. Всеки кадър изглежда жив и реалистичен. Това прави модела подходящ за големи помещения и широки екрани. Acer H6815BD разполага с яркост от 4000 ANSI лумена. Картината остава ясна дори при дневна светлина. Това е важно за дневни стаи и осветени пространства. DLP технологията гарантира добра контрастност и точно възпроизвеждане. Черните тонове са дълбоки, а белите зони са ярки. Изображението остава стабилно и качествено при всички режими. Проекторът поддържа HDR10 за по-реалистични цветове. Тази технология подобрява детайлите в сенките и светлите зони. Филмите изглеждат по-динамично и ефектно. Acer H6815BD е подходящ и за гейминг. Проекторът предлага нисък input lag и бърза обработка. Това дава предимство при екшън игри и спортни заглавия. Оптичният zoom улеснява инсталацията. Keystone корекцията подравнява картината при наклонено разположение. Моделът е лесен за монтиране в различни среди. Проекторът поддържа HDMI за свързване към конзоли, компютри и медийни плейъри. Свързаността е стабилна и универсална. Животът на лампата е удължен чрез eко режимите. Това намалява разходите и подобрява ефективността. Проекторът работи тихо и стабилно. Корпусът е компактен и подходящ за домашна среда. Моделът е стилен и лесен за позициониране. Acer H6815BD е отличен избор за домашно кино. Проекторът предлага реалистична картина, висока яркост и професионални функции. Подходящ е за филми, спорт и игри на голям екран. Моделът е надежден, мощен и удобен за инсталация. |
|
Product Features:Acer H6815BD Projector |
|
|
|
Specifications:Acer H6815BD Projector |
|
| Manufacturer | ACER |
| Manufacturer Part No | MR.JTA11.001 |
| General | |
| Device Type | DLP projector – 4K |
| 3D Capable | Yes (3D glasses sold separately) |
| Projector | |
| Microdisplay | DMD Chip |
| Brightness | 4000 ANSI lumens |
| Brightness (Reduced) | 3200 ANSI lumens |
| Contrast Ratio | 10000:1 (dynamic) |
| Image Size | 69 cm – 762 cm |
| Projection Distance | 1.9 m – 9.7 m |
| Throw Ratio | 1.5 – 1.65:1 |
| Uniformity | 85 % |
| Resolution | Ultra HD 4K – 3840 x 2160 |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Colour Support | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Max Sync Rate (V x H) | 120 Hz |
| Bulb type | UHP 240 Watt |
| Bulb life cycle | Up to 4000 hour(s) – normal mode Up to 10000 hour(s) – economic mode Up to 15000 hour(s) – extreme economic mode |
| Features | 4:3 aspect ratio support, DLP 3D Ready, 24p True Cinema, Acer Bluelight Shield, Acer ColorSafe II Technology, auto shutdown, Football mode, HDMI 3D ready, High Dynamic Range (HDR), ISFccc, Low Input Lag, Rec. 709 Mode, SmartFormat Technology, top-loading lamp, Wall-Color Compensation |
Lens |
|
| Focus Type | Manual |
| Lens Aperture | F/2.0-2.05 |
| Zoom Type | Manual |
| Zoom Factor | 1.1x |
| Keystone Correction Direction | Vertical, horizontal |
| Vertical Keystone Correction | -40 / +40 |
| Horizontal Keystone Correction | -40 / +40 |
| Video Input | |
| TV System | NTSC, PAL, SECAM |
| Video Interfaces | HDMI |
| Video Modes | 1080i, 1080p, 720p |
| Speakers | |
| Type | Integrated |
| Sound Output Mode | Mono |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Speakers | 1 x mixed channel |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 2 x HDMI – 19 pin HDMI Type A 1 x USB 1 x audio line-out 1 x serial RS-232 (management) |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, battery for remote control, lens cover, carrying case, security card |
| Cables Included | 1 x HDMI cable – 1.8 m |
| Power | |
| Power Source | AC |
| Voltage Required | AC 120/230 V |
| Power Consumption Operational | 245 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 33.2 cm |
| Depth | 22.5 cm |
| Height | 11 cm |
| Weight | 4 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty – 2 years – pick-up and return Limited warranty – lamp – 1 year Limited warranty – DLP chipset – 5 years |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 20 – 90% |
| Sound Emission | 33 dB |
| Sound Emission (Economic Mode) | 30 dB |




