ACER X129H Projector DLP XGA 1024×768 4800 Lumen 20 000:1 HDMI 2.8kg Euro Power EMEA
375,41 € / 734,24 лв.
Открийте проектора Acer X129H, универсално и мощно решение за вашите презентационни и мултимедийни нужди. С яркост от 4800 ANSI лумена, той осигурява ярки и ясни изображения дори в добре осветена среда, гарантирайки.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
ACER X129H проектор XGA офис класна стая — компактен с 4500 лумена.ACER X129H е надежден и компактен проектор с висока яркост, създаден за ежедневни презентации в офис, класна стая и конферентна зала. Висока яркост за дневна употреба.ACER X129H осигурява яркост от 4500 ANSI лумена за ясна картина дори при дневна светлина. Презентациите остават четливи и при незатъмнена стая или до прозорец. Контрастът 20 000:1 осигурява дълбоко черно и наситени цветове в тъмните сцени. Яркото и контрастно изображение намалява умората на очите при продължителни прожекции. ACER X129H е идеален за зали с изкуствено осветление и без пълна тъмнина. XGA резолюция за презентации и документи.Резолюцията XGA 1024×768 е оптималният стандарт за офис презентации и таблици. Текстът и графиките се изобразяват рязко и четливо на големи прожекционни повърхности. Съотношението на страните 4:3 съответства на стандартните слайдове в PowerPoint и Google Slides. Мащабирането до 300 инча диагонал позволява прожекции в големи аудитории и зали. Поддръжката на WXGA и 1080p вход гарантира съвместимост с модерни лаптопи и компютри. Компактен дизайн и лесна инсталация ACER X129H проектор XGA офис класна стая.ACER X129H е лек и компактен проектор, лесен за транспортиране между зали и стаи. Теглото под 2.5 кг позволява бързо преместване без допълнителна помощ. Автоматичната корекция на трапецовидното изкривяване ускорява настройката до минути. Zoom лупата позволява прецизно мащабиране на изображението без преместване на устройството. Монтажът на таван е стандартен и се извършва с универсална VESA стойка. Свързаност и съвместимост.ACER X129H проектор XGA офис класна стая поддържа широк набор от входни интерфейси. HDMI портът осигурява цифрово свързване с лаптопи, компютри и медийни устройства. VGA входът гарантира съвместимост с по-стари компютри и образователна техника. USB-A портът позволява директно възпроизвеждане на презентации от флаш памет. Аудио изходът свързва външни тонколони за по-силен звук в по-големи зали. MHL поддръжката позволява директно огледало от смартфон или таблет. Икономичност и дълъг живот на лампата.Лампата на ACER X129H издържа до 15 000 часа в EcoPro режим на работа. Това намалява разходите за поддръжка и смяна на консумативи значително. EcoPro режимът намалява консумацията на ток с до 70% при по-слабо осветени помещения. Автоматичното изключване при липса на сигнал допълнително пести електроенергия. Поръчайте ACER X129H и осигурете на офиса или училището си надежден проектор с ниски разходи за експлоатация. |
|
| Product Features | |
|
|
| Specifications | |
| Manufacturer | ACER |
| Manufacturer Part No | MR.JTH11.00Q |
| General | |
| Device Type | DLP projector |
| 3D Capable | Yes |
| Built-in Devices | Speaker |
| Projector | |
| Brightness | 4800 ANSI lumens |
| Contrast Ratio | 20000:1 |
| Image Size | 58 cm – 762 cm |
| Projection Distance | 1 m – 11.8 m |
| Throw Ratio | 1.94 – 2.16:1 |
| Digital Zoom Factor | 2x |
| Resolution | XGA – XGA (1024 x 768) (native) / 1920 x 1200 (resized) |
| Native Aspect Ratio | 4:3 |
| Colour Support | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Max Sync Rate (V x H) | 120 Hz x 100 kHz |
| Bulb type | 220 Watt |
| Bulb life cycle | Up to 6000 hour(s) – normal mode Up to 10000 hour(s) – economic mode Up to 15000 hour(s) – extreme economic mode |
| Features | DLP 3D Ready, 16:9 aspect ratio support, Football mode, Movie Mode, Low Input Lag, High Dynamic Range (HDR), image shift, DynamicBlack technology, Auto Vertical Keystone, auto shutdown, Acer LumiSense, ColorBoost Technology, Acer Bluelight Shield, ceiling mount hole |
| Lens | |
| Focus Type | Manual |
| Lens Aperture | F/2.41-2.53 |
| Zoom Type | Manual |
| Zoom Factor | 1.1x |
| Keystone Correction Direction | Vertical |
| Vertical Keystone Correction | -40 / +40 |
| Horizontal Keystone Correction | -40 / +40 |
| Video Input | |
| TV System | NTSC, SECAM, PAL, HDTV, EDTV, SDTV |
| Video Interfaces | HDMI, VGA, component video |
| Speakers | |
| Type | Integrated |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x HDMI 1 x VGA input 1 x serial RS-232 (management) Audio line-out – mini-phone 3.5 mm 1 x audio line-in – mini-phone 3.5 mm 1 x USB – power Type A |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, lens cover, battery for remote control, security card |
| Cables Included | 1 x VGA cable |
| Power | |
| Power Source | AC |
| Voltage Required | AC 100-240 V |
| Power Consumption Operational | 240 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 31.3 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 11.37 cm |
| Weight | 2.7 kg |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |




