ACER X1228Hn DLP XGA 4800Lm 20000:1 EMEA EURO Power RJ45
412,90 € / 807,56 лв.
Проекторът Acer X1228Hn е универсален и мощен избор за презентации и мултимедийна употреба. Неговата яркост от 4800 лумена и контрастно съотношение 20 000:1 гарантират, че изображенията са ясни и живи, дори в добре осветена среда.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
ACER X1228Hn DLP XGA 4800Lm
Acer X1228Hn е мощен DLP проектор с XGA резолюция 1024×768 пиксела.Яркостта е 4800 лумена, което осигурява ясна картина в добре осветени помещения. Проекторът е подходящ за офиси, класни стаи и малки до средни зали. Контрастното съотношение е 20,000:1. Това гарантира отчетливи тъмни и ярки тонове. Картината е ясна и детайлна. Текстът се чете лесно, а графиките и видеата изглеждат професионално. Проекторът е подходящ за презентации, обучение и семинари. DLP технологията осигурява плавна и стабилна картина. Цветовете са точни и естествени. Проекторът предлага добра дълготрайност и надеждност. Изображението е комфортно за очите при продължително използване. Устройството предлага разнообразни входове. VGA, Composite и RJ45 портовете позволяват лесна връзка с компютри и мрежови устройства. Проекторът е готов за различни бизнес и учебни приложения. Acer X1228Hn е лесен за инсталация. Keystone корекцията улеснява подравняването на изображението. Проекторът може да се използва за фиксиран монтаж или мобилно. Компактният дизайн позволява лесно преместване между стаи. Вграденият говорител предлага базов звук за малки помещения. При нужда може да се добави външна аудио система. Проекторът работи тихо и остава хладен при дълга употреба. Acer X1228Hn DLP Projector е надежден избор за професионална употреба. Моделът предлага висока яркост, стабилна работа и лесна настройка. Подходящ е за бизнес презентации, обучения и класни стаи. |
|
Product Features: Acer X1228Hn DLP Projector 4800lm XGA |
|
|
|
Specifications: Acer X1228Hn DLP Projector 4800lm XGA |
|
| Manufacturer | ACER |
| Manufacturer Part No | MR.JX111.001 |
| General | |
| Device Type | DLP projector |
| 3D Capable | Yes (3D glasses sold separately) |
| Built-in Devices | Speaker |
| Projector | |
| Brightness | 4800 lumens |
| Contrast Ratio | 20000:1 |
| Image Size | 58 cm – 762 cm |
| Projection Distance | 1 m – 11.8 m |
| Throw Ratio | 1.94 – 2.16:1 |
| Digital Zoom Factor | 2x |
| Resolution | XGA – XGA (1024 x 768) (native) / 1920 x 1200 (resized) |
| Native Aspect Ratio | 4:3 |
| Colour Support | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Max Sync Rate (V x H) | 120 Hz x 100 kHz |
| Bulb type | 220 Watt |
| Bulb life cycle | Up to 6000 hour(s) – normal mode Up to 10000 hour(s) – economic mode Up to 15000 hour(s) – extreme economic mode |
| Controls & Adjustments | Keystone correction |
| Features | 16:9 aspect ratio support, DLP 3D Ready, 8.3 ms input lag, EcoProjection Technology, ColorBoost Technology, Bright Mode, Presentation Mode, Standard Mode, Game mode, Movie Mode, Rec. 709 Mode, ISF Night/Day, User mode, Auto Vertical Keystone, auto power on, auto shutdown |
Lens |
|
| Focus Type | Manual |
| Lens Aperture | F/2.41-2.53 |
| Zoom Type | Manual |
| Zoom Factor | 1.1x |
| Keystone Correction Direction | Vertical |
| Vertical Keystone Correction | -40 / +40 |
| Video Input | |
| TV System | NTSC, SECAM, PAL, HDTV, EDTV, SDTV |
| Video Interfaces | HDMI, VGA, component video, composite video |
| Speakers | |
| Type | Integrated |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 2 x HDMI input – 19 pin HDMI Type A 1 x VGA input – 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x serial RS-232 (management) 1 x USB (power only) – 4 pin USB Type A 1 x USB – 4 pin USB Type A 1 x composite video input – RCA 1 x audio line-out – mini-phone 3.5 mm 1 x audio line-in – mini-phone 3.5 mm |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, battery for remote control, lens cover, security card |
| Cables Included | 1 x VGA cable |
| Security Features | Security bar, security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | FCC, EAC, HDCP 1.4a |
| Power | |
| Power Source | AC |
| Voltage Required | AC 100-240 V |
| Power Consumption Operational | 240 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 31.3 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 11.37 cm |
| Weight | 2.7 kg |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 80% RH |




