ACER X1229 Projector DLP XGA 4800Lm 20000:1 EMEA VGA Composite
385,82 € / 754,60 лв.
Проекторът Acer X1229 е проектиран за многофункционална употреба в кино, презентации и мултимедия, осигурявайки впечатляващо качество на изображението. С яркост от 4800 лумена, той предлага живи визуализации, подходящи за различни условия на осветление.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
ACER X1229 Projector DLP XGA 4800Lm
Acer X1229 е мощен DLP проектор с XGA резолюция 1024×768 пиксела.Яркостта е 4800 лумена, което осигурява ясна картина в добре осветени помещения. Проекторът е подходящ за офиси, класни стаи и малки до средни зали. Контрастното съотношение е 20,000:1. Това гарантира отчетливи тъмни и ярки тонове. Картината е ясна и детайлна. Текстът се чете лесно, а графиките и видеата изглеждат професионално. Проекторът е подходящ за презентации, обучение и семинари. DLP технологията осигурява плавна и стабилна картина. Цветовете са точни и естествени. Няма „дъгов ефект“ и изображението е комфортно за очите. Технологията гарантира дълъг живот и стабилна работа. Устройството предлага разнообразни входове. VGA и Composite портовете позволяват лесна връзка с лаптопи, компютри и други източници. Проекторът е готов за различни бизнес и учебни приложения. Acer X1229 е лесен за инсталация. Keystone корекцията улеснява подравняването на изображението. Проекторът може да се използва за фиксиран монтаж или мобилно. Компактният дизайн позволява лесно преместване между стаи. Вграденият говорител предлага базов звук за малки помещения. При нужда може да се добави външна аудио система. Проекторът работи тихо и остава хладен при дълга употреба. Acer X1229 DLP Projector е надежден избор за професионална употреба. Моделът предлага висока яркост, стабилна работа и лесна настройка. Подходящ е за бизнес презентации, обучения и класни стаи. |
|
Product Features: Acer X1229 DLP Projector 4800lm XGA |
|
|
|
| Specifications | |
| Manufacturer | ACER |
| Manufacturer Part No | MR.JXG11.001 |
| General | |
| Device Type | DLP projector |
| 3D Capable | Yes |
| Built-in Devices | Speaker |
| Projector | |
| Brightness | 4800 lumens |
| Brightness (Reduced) | 3840 lumens |
| Contrast Ratio | 20000:1 |
| Image Size | 69.342 cm – 762 cm |
| Projection Distance | 1.9 m – 9.7 m |
| Throw Ratio | 1.96 – 2.15:1 |
| Digital Zoom Factor | 2x |
| Resolution | XGA – XGA (1024 x 768) (native) / 1920 x 1200 (resized) |
| Native Aspect Ratio | 4:3 |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Max Sync Rate (V x H) | 120 Hz x 100 kHz |
| Bulb type | 203 Watt |
| Bulb life cycle | Up to 4000 hour(s) – normal mode Up to 6000 hour(s) – economic mode Up to 10000 hour(s) – extreme economic mode |
| Features | 16:9 aspect ratio support, DLP 3D Ready, DynamicBlack technology, Presentation Mode, Game mode, auto shutdown, auto keystone, image shift |
Lens |
|
| Lens Aperture | F/2.56-2.68 |
| Zoom Type | Manual |
| Zoom Factor | 1.1x |
| Keystone Correction Direction | Vertical, horizontal |
| Vertical Keystone Correction | -40 / +40 |
| Horizontal Keystone Correction | -40 / +40 |
| Video Input | |
| TV System | SDTV, SECAM, HDTV, EDTV, NTSC, PAL, NTSC 3.58, NTSC 4.43, PAL-B/G, PAL-D, PAL-I, PAL-M, PAL-N, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM K1, SECAM L |
| Video Interfaces | HDMI, VGA |
| Video Modes | 720p, 480p |
| Speakers | |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 2 x HDMI 1 x VGA input – 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x VGA output – 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x audio line-out – mini-phone 3.5 mm 1 x audio line-in – mini-phone 3.5 mm 1 x composite video input – RCA 1 x serial RS-232 (management) |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, battery for remote control, security card |
| Cables Included | 1 x VGA cable |
| Security Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | ISO 21118 |
| Power | |
| Power Source | AC |
| Voltage Required | AC 100-240 V |
| Power Consumption Operational | 260 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 30 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 9.2 cm |
| Weight | 2.3 kg |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Sound Emission (Economic Mode) | 29 dB |
Свързани продукти
-

ACER H6815BD DLP Projector 4K 3840×2160 4000 ANSI Lumen 10000:1 2xHDMI white 240Watt Philips UHP
-

ACER Vero PL2520i DLP LED Laser Projector 1080p 4000Lm 2M:1 20000h EMEA 2.9kg 6.4lbs Carrying Case EURO Power
-

ACER X1328Wi DLP Projector WXGA 1280×800 4500 ANSI Lumen 20000:1 220 Watt Philips UHP black
-

ACER X1528Ki Projector DLP WUXGA 4500Lm 10000:1 HDMI USB RS232 D-sub WiFi
