EPSON CO-W01 Projector 3LCD WXGA 3000lm
595,95 € / 1 165,58 лв.
Цифровият проектор Epson CO-W01 е проектиран за висококачествени презентации и мултимедийно съдържание. С яркост от 3000 лумена, той осигурява ярки изображения при различни условия на осветление, което го прави идеален за класни стаи и конферентни зали.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
EPSON CO-W01 Projector 3LCD WXGA 3000lm
|
EPSON CO-W01 е компактен и надежден мултимедиен проектор, който е създаден за презентации, обучение и домашно забавление. Проекторът използва доказаната 3LCD технология на Epson, която осигурява ярко изображение без цветни артефакти. EPSON CO-W01 предлага WXGA резолюция, която е оптимална за презентации и видео материали. Моделът има компактни размери, което позволява лесно пренасяне между различни локации. Яркостта му позволява използване при различни светлинни условия. Проекторът предлага дълъг живот на лампата, което намалява разходите за поддръжка. EPSON CO-W01 включва лесни опции за свързване към лаптопи, компютри, конзоли и стрийминг устройства. Проекторът поддържа режим за енергоспестяване, който удължава живота на лампата. EPSON CO-W01 е идеален избор за клиенти, които търсят надежден, практичен и лесен за използване проектор. |
|
Product Features EPSON CO-W01 |
|
|
|
Specifications EPSON CO-W01 |
|
| Manufacturer | EPSON |
| Manufacturer Part No | V11HA86040 |
| General | |
| Device Type | 3LCD projector |
| Enclosure Colour | Black / white |
| Projector | |
| Brightness (White) | 3000 lumens |
| Brightness (Colour) | 3000 lumens |
| Brightness (Reduced) | 2000 lumens |
| Image Size | 63.5 cm – 960 cm |
| Projection Distance | 0.9 m – 10.4 m |
| Throw Ratio | 1.27 – 1.71:1 |
| Digital Zoom Factor | 1.35x |
| Resolution | WXGA – WXGA (1280 x 800) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Colour Support | 16.8 million colours |
| Max Sync Rate (V x H) | 120 Hz |
| Bulb type | UHE 188 Watt |
| Bulb life cycle | Up to 6000 hour(s) – normal mode Up to 12000 hour(s) – economic mode |
| Controls & Adjustments | Keystone correction |
| Features | Micro Lens Array (MLA) Technology, RGB liquid crystal shutter, Blackboard Mode, Cinema Mode, Dynamic Mode, Presentation Mode, sRGB colour profile, Vivid Mode, EPSON Quick Corner |
| Lens | |
| Focus Type | Manual |
| Lens Aperture | F/1.44 |
| Keystone Correction Type | Optical |
| Keystone Correction Direction | Horizontal, vertical |
| Vertical Keystone Correction | -30 / +30 |
| Horizontal Keystone Correction | -30 / +30 |
| Video Input | |
| Video Interfaces | HDMI |
| Video Modes | 720p |
| Speakers | |
| Type | Integrated |
| Sound Output Mode | Mono |
| Output Power / Channel | 5 Watt |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x HDMI – 19 pin HDMI Type A 1 x USB 2.0 – 4 pin USB Type A 1 x USB 2.0 – 4 pin USB Type B (management) |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, battery for remote control |
| Security Features | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Power | |
| Power Source | AC |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Operational | 270 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 29.5 cm |
| Depth | 21.1 cm |
| Height | 8.7 cm |
| Weight | 2.4 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 32.2 cm |
| Shipping Depth | 36.5 cm |
| Shipping Height | 16.5 cm |
| Shipping Weight | 3.682 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty – 2 years – carry-in |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 – 60% |
| Sound Emission | 38 dB |
| Sound Emission (Economic Mode) | 29 dB |




