EPSON EB-FH08 3LCD Projector 3600lm
736,89 € / 1 441,23 лв.
Цифровият проектор Epson EB-FH08 осигурява визуални ефекти, което го прави идеален за кино презентации и мултимедийна употреба. С оригинална резолюция от 1920 x 1080 и яркост от 3600 лумена.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
EPSON EB-FH08 3LCD Projector 3600lm
Epson EB-FH08 е компактен и мощен Full HD проектор.Моделът предлага яркост от 3600 лумена. Картината остава ясна дори в осветени помещения. Проекторът е идеален за офиси, учебни стаи и малки зали. Той комбинира удобство и професионално качество. Проекторът използва 3LCD технология. Цветовете са точни и естествени. Картината е плавна и стабилна. Тази технология премахва ефекта на „дъга“, характерен за някои проектори. Изображението е комфортно за гледане дълго време. |
|
Product Features: Epson EB-FH08 Full HD Projector 3600lm |
|
|
|
| Specifications | |
| Manufacturer | EPSON |
| Manufacturer Part No | V11HB54040 |
| General | |
| Device Type | 3LCD projector – 1080p |
| Built-in Devices | Speaker |
| Enclosure Colour | White |
| Projector | |
| Brightness (White) | 3600 lumens |
| Brightness (Colour) | 3600 lumens |
| Brightness (Reduced) | 2200 lumens |
| Contrast Ratio | 16000:1 (dynamic) |
| Image Size | 86.4 cm – 856 cm |
| Projection Distance | 1.6 m – 1.92 m |
| Throw Ratio | 1.21 – 1.45:1 |
| Resolution | Full HD (1920 x 1080) |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Bulb type | UHE 210 Watt |
| Bulb life cycle | Up to 6000 hour(s) – normal mode Up to 12000 hour(s) – economic mode |
| Controls & Adjustments | Keystone correction |
| Features | Auto power on, Cinema Mode, Dynamic Mode, Presentation Mode, sRGB Mode, Blackboard Mode, Split Screen, Auto Source Detection |
Lens |
|
| Focus Type | Manual |
| Lens Aperture | F/1.49-1.72 |
| Zoom Type | Manual |
| Keystone Correction Direction | Horizontal, vertical |
| Vertical Keystone Correction | -30 / +30 |
| Horizontal Keystone Correction | -30 / +30 |
| Speakers | |
| Type | Integrated |
| Sound Output Mode | Mono |
| Output Power / Channel | 2 Watt |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x USB 2.0 – 4 pin USB Type B (management) 2 x HDMI input – 19 pin HDMI Type A 1 x USB 2.0 – 4 pin USB Type A |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, battery for remote control |
| Security Features | Security lock slot (cable lock sold separately), password protection, padlock |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Power | |
| Power Source | AC |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Operational | 284 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.3 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 30.2 cm |
| Depth | 25.2 cm |
| Height | 9.2 cm |
| Weight | 2.7 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty – 2 years – carry-in Limited warranty – lamp – 1 year / 1000 hours |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Sound Emission | 37 dB |
| Sound Emission (Economic Mode) | 28 dB |




