EPSON Lifestudio POP Projector 700lm EF-62N Metallic Navy
1 018,42 € / 1 991,86 лв.
Epson EF-62N предлага универсално и лесно за употреба решение за цифрова проекция за любителите на киното. Със своята 4K PRO-UHD резолюция и яркост от 700 лумена, този проектор вдъхва живот на ярките изображения, осигурявайки завладяващо зрително изживяване.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
EPSON Lifestudio POP Projector EF-62N
|
Epson Lifestudio Pop EF-62N е преносим smart проектор, който съчетава мощна картина и добър звук. Лесен е за настройка и пренасяне. Корпусът е компактен и подходящ за употреба у дома, навън или на път. Моделът е идеален за домашно кино, филмови вечери, презентации или игри. Проекторът поддържа 4K Pro UHD резолюция, което гарантира детайлна и реалистична картина. С яркост 700 лумена изображенията са живи и подходящи за затъмнени пространства. Максималният размер на прожекцията може да достигне до 150 инча, което прави преживяването като в кино. Звукът е подсилен с „Sound by Bose“ — проекторът има вградена аудио система с Bluetooth и Dolby Audio, осигуряваща богат и чист звук. Устройството има вграден smart TV интерфейс (Google TV + Google Assistant) — достъп до стотици хиляди филми и сериали чрез популярни стрийминг услуги като Netflix, YouTube, Disney+ и др. Epson Lifestudio Pop EF-62N поддържа и режим за игри, което го прави подходящ не само за филми, но и за гейминг. Epson е известна марка в света на проекторите, а моделът идва с 5-годишна гаранция, което дава спокойствие и надеждност. |
|
Product Features Epson Lifestudio Pop EF-62N |
|
|
|
Specifications Epson Lifestudio Pop EF-62N |
|
| Manufacturer | EPSON |
| Manufacturer Part No | V11HB73440 |
| General | |
| Device Type | 3LCD projector |
| Built-in Devices | 0.62-inch LCD, speaker |
| Networking | 802.11a/b/g/n, Bluetooth, Ethernet |
| Internet Streaming Services | Google TV, Netflix |
| Enclosure Colour | Metallic blue |
| Projector | |
| Brightness | 700 lumens |
| Brightness (Colour) | 700 lumens |
| Contrast Ratio | 5000000:1 (dynamic) |
| Image Size | 76.2 cm – 381 cm |
| Projection Distance | 0.8 m – 4 m |
| Throw Ratio | 1.2:1 |
| Resolution | 4K PRO-UHD |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Max Sync Rate (V x H) | 240 Hz |
| Bulb type | Laser |
| Bulb life cycle | Up to 20000 hour(s) – economic mode Up to 20000 hour(s) – high power |
| Controls & Adjustments | Keystone correction |
| Features | Dynamic Mode, Natural Mode, Cinema Mode, Vivid Mode, auto power on, Auto Source Detection, auto keystone, CEC compatible, Digital Zoom, screen fit, frame interpolation, Game mode, EPSON Quick Corner, HDR10 compatibility, Hybrid Log-Gamma (HLG), RGB liquid crystal shutter, Dolby Audio |
Lens |
|
| Lens Aperture | F/1.6 |
| Keystone Correction Direction | Vertical, horizontal |
| Vertical Keystone Correction | -20 / +20 |
| Horizontal Keystone Correction | -20 / +20 |
| Video Input | |
| LAN and Wireless Image Transferring Protocols | Chromecast, Wi-Fi |
| Speakers | |
| Output Power / Channel | 10 Watt |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x USB 2.0 – Type A 1 x USB 2.0 – Type B (management) Audio line-out HDMI |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, battery for remote control |
| Compliant Standards | ISO 21118:2020 |
| Power | |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Operational | 95 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 19.9 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 7.5 cm |
| Weight | 1.7 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 27 cm |
| Shipping Depth | 27 cm |
| Shipping Height | 23 cm |
| Shipping Weight | 3.69 kg |
| Environmental Parameters | |
| Humidity Range Operating | 20 – 80% |
| Sound Emission | 28 dB |
| Sound Emission (Economic Mode) | 23 dB |
Свързани продукти
-

EPSON CO-W01 Projector 3LCD WXGA 3000lm
-

ACER Projector P1557Ki 1080p 1920×1080 4500 ANSI 4000h 16:9 (Native), 4:3 (Supported) HDMI1.4a x2 WiFi dongle 2.9kg 3y
-

ACER H6518STi Projector DLP short throw Projector FHD 1920×1080 3500 ANSI Lumen 10000:1 2xHDMI VGA RCA wireless projection white
-

ACER Vero PL2520i DLP LED Laser Projector 1080p 4000Lm 2M:1 20000h EMEA 2.9kg 6.4lbs Carrying Case EURO Power
