HP ProBook 4 G1a AMD Ryzen 7 250 16inch WUXGA 16GB 512GB W11P
1 174,89 € / 2 297,89 лв.
HP PB 4 G1a R7 250 16i 16/512GB
Налични 5
HP PB 4 G1a R7 250 16i 16/512GB
| Specifications | |
| Manufacturer | HP INC. |
| Manufacturer Part No | C93C5ET#ABB |
| General | |
| Product Type | Notebook |
| Operating System | Windows 11 Pro – English |
| Processor / Chipset | |
| CPU | AMD |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 – 16 MB |
| Neural Processor Unit (NPU) | |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Memory | |
| RAM | 16 GB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Storage | |
| Main Storage | 512 GB SSD – NVM Express (NVMe) |
| Display | |
| Type | 16" – IPS |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Widescreen | Yes |
| Audio & Video | |
| Camera | Yes |
| Input | |
| Type | Keyboard |
| Keyboard Layout | International English |
| Features | Gesture function, multi-touch clickpad, spill-resistant |
| Communications | |
| Features | Dual stream (2×2) |
| Battery | |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| AC Adapter | |
| Output | 65 Watt |
| Software | |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP Hotkey Support, HP Cloud Recovery, HP Client Management Script Library (free download), HP Services Scan, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Driver Packs (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Smart Support, HSA Fusion for Commercial, HP MAC Address Manager, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Image Assistant (free download), HSA Telemetry for Commercial, Poly Camera Pro |
| Miscellaneous | |
| Integrated Options | Hall sensor, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Features | MIL-STD-810H tested |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Compliant Standards | RoHS, BSMI, FCC, ICES, KC, KCC, NCC, KES, Saudi Arabian Compliance, CISPR, Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Low Blue Light certified (LBL), Common Criteria EAL4+ |
| Localization | Language: English / region: Europe |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions (WxDxH) | 25.1 cm x 1.7 cm |
| Weight | 1.75 kg |
| Sustainability Information | |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
Свързани продукти
-

LENOVO ThinkBook 16 G8 IAL Intel Core 7 240H 16inch 8GB 512GB SSD NOOS 3Y
-

MICROSOFT Surface Laptop7 13.8inch Intel Core Ultra 7 268V 32GB 1TB Platinum W11P COMM EMEA
-

LENOVO ThinkPad Aura Edt X9-15 G1 Intel Core Ultra 7 258V 15.3inch 2.8K Touch 32GB 2TB SSD W11P 3YR Premier
-

LENOVO ThinkPad T16 G4 AMD Ryzen AI 5 Pro 340 16inch WUXGA 2x32GB DDR5 1TB SSD M.2 W11P 3Y CCI Black
