HP ProBook 4 G1i Intel Ultra 5 225U 14inch WUXGA 16GB 512GB W11P (EU)
984,35 € / 1 925,22 лв.
HP ProBook 4 G1i Notebook AI е универсално и надеждно устройство, проектирано за продуктивност в различни среди.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
HP PB 4 G1i U5 225U 14i 16/512GB (EU)
|
HP ProBook 4 G1i с Intel Ultra 5 225U е модерен бизнес лаптоп, създаден за надеждна и продуктивна работа. Процесорът Intel Ultra 5 225U осигурява отличен баланс между производителност и енергийна ефективност. HP ProBook 4 G1i е оборудван с висококачествен дисплей, който осигурява ясно изображение и комфорт за очите. Корпусът на модела е стабилен и създаден за постоянна мобилност. Клавиатурата е удобна и тиха, подходяща за продължително писане. HP ProBook 4 G1i включва множество портове за свързване на периферия. Сигурността е ключов елемент в този модел. Батерията предлага продължителна работа, което прави лаптопа подходящ за мобилни професионалисти. |
|
Product Features HP ProBook 4 G1i Intel Ultra 5 225U |
|
|
|
Specifications HP ProBook 4 G1i Intel Ultra 5 225U |
|
| Manufacturer | HP INC. |
| Manufacturer Part No | AD2B4ET#ABB |
| General | |
| Product Type | Notebook |
| Operating System | Windows 11 Pro – English |
| Processor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 225U |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | L3 – 12 MB |
| Features | Intel Turbo Boost Technology, 14 Threads |
| Neural Processor Unit (NPU) | |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 12 TOPS |
| Memory | |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Storage | |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe – NVM Express (NVMe) |
| Display | |
| Type | 14″ – IPS |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 62.5% sRGB |
| Features | Anti-glare, Low Blue Light technology, Low Power |
| Audio & Video | |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Camera Features | IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Audio Features | Output: Poly Studio |
| Input | |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard Layout | International English |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant |
| Communications | |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Realtek RTL8111HSH-CG |
| Features | Wake-on-LAN (WOL), dual stream (2×2) |
| Battery | |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Capacity | 56 Wh |
| AC Adapter | |
| Output | 45 Watt |
| Connections & Expansion | |
| Interfaces Details | 2 x USB-C 3.2 Gen 2×2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0, Sleep & Charge) 2 x USB 3.2 Gen 1 (powered) HDMI Headphone/microphone combo jack LAN (RJ-45) |
| Software | |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, Audio Permanent Disable, HP Power Manager with Battery Health Manager (download) |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Miscellaneous | |
| Colour | Pike silver aluminium |
| Integrated Options | Hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Features | HP Automatic Drive Lock, HP DriveLock, HP Fast Charge, BIOS Update via Network, MIL-STD-810H tested, Secured-core PC capable |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Included Accessories | HP 45W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, FIPS 140-2 Level 2, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, CECP, NCC, low halogen, KES, UL/CSA 62368-1, Low Blue Light certified (LBL), Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Saudi Arabian Compliance, China SRRC, China CCC, Ukraine TEC |
| Localization | Language: English / region: Europe |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions (WxDxH) | 31.86 cm x 22.43 cm x 1.7 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Sustainability Information | |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Carbon Footprint | 140 kg carbon emissions |
| Manufacturing (kg CO2e) | 124 |
| Logistics (kg CO2e) | 5 |
| Use (kg CO2e) | 10 |
| EOL (kg CO2e) | 0.5 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 130 |
| Product Recycled Content | Ocean-bound plastics, 20% post-consumer recycled plastic, 50% recycled metal |
Свързани продукти
-

LENOVO ThinkPad E14 AMD G7 AMD Ryzen 5 220 14inch 16GB 512GB W11P 3Y
-

HP EliteBook Ultra G1i Intel Core Ultra 5 228V 14inch 2.8k 32GB 256GB SSD W11P
-

LENOVO ThinkBook 16 G8 IAL Intel Core Ultra 7 255H 16inch 16GB 512GB UMA NOOS 3Y
-

LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL Intel Core Ultra 7 255H 14inch WUXGA 16GB 512GB SSD M.2 PCIe Intel Arc FreeDOS 3Y Depot/CCI Luna Grey
