HP ProBook 440 G10 Intel Core i5-1334U 14inch FHD 16GB 512GB SSD FREEDOS (EU)
757,18 € / 1 480,92 лв.
HP ProBook 440 G10 – бизнес лаптоп с Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD и 14″ FHD дисплей за надеждна и мобилна професионална работа.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
|
HP ProBook 440 G10 Intel Core i5-1334U 14″ FHD 16GB 512GB SSD е бизнес лаптоп за професионалисти, които търсят надеждност и висока производителност. Моделът съчетава мощен хардуер, компактен дизайн и удобство за корпоративна и ежедневна работа. Процесорът Intel Core i5-1334U осигурява бърза и стабилна работа с множество приложения едновременно. Той е оптимизиран за офис софтуер, презентации, мултитаскинг и леки графични задачи. 16GB RAM гарантира плавна работа с големи файлове и мултитаскинг без забавяне. HP ProBook 440 G10 разполага с 14-инчов FHD дисплей, който предлага ясни изображения и точни цветове. Екранът е подходящ за презентации, офис работа и мултимедийни проекти. Компактният форм фактор улеснява пренасянето и работа в движение. 512GB SSD осигурява бърз достъп до данни и достатъчно място за съхранение на документи, проекти и мултимедийни файлове. SSD технологията ускорява зареждането на операционната система и приложенията, подобрявайки общата производителност на лаптопа. HP ProBook 440 G10 предлага стабилна свързаност чрез Wi-Fi и Bluetooth, което осигурява надеждни онлайн срещи и работа с облачни решения. Наличието на USB-C, USB-A и HDMI портове улеснява свързването с външни устройства и периферия. Моделът се доставя с Windows 11 Pro, който предлага корпоративни функции и защита на данните. Конструкцията е здрава и надеждна, подходяща за професионална и мобилна среда. HP ProBook 440 G10 Intel Core i5-1334U 14″ FHD 16GB 512GB SSD е отличен избор за професионалисти, които търсят мощен, мобилен и надежден бизнес лаптоп за корпоративни и ежедневни задачи. |
|
| Product Features | |
|
|
| Specifications | |
| Manufacturer | HP INC. |
| Manufacturer Part No | 9G237ET#ABB |
| General | |
| Product Type | Notebook – 177-degree hinge design |
| Operating System | FreeDOS – English |
| Processor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) i5-1334U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Cache | L3 – 12 MB |
| Platform Technology | Intel vPro Platform |
| Features | Intel Turbo Boost Technology |
| Memory | |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max RAM Supported | 32 GB |
| Technology | DDR4 SDRAM – non-ECC |
| Speed | 3200 MHz |
| Rated Speed | 3200 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Storage | |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe – NVM Express (NVMe), HP Value |
| Display | |
| Type | 14″ – IPS |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Features | Full HD ultra wide-viewing angle (UWVA) eDP anti-glare, narrow bezel bent |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Audio & Video | |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes – HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, Temporal Noise Reduction |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3247 |
| Input | |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Keyboard Layout | International English |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, spill-resistant |
| Communications | |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Realtek RTL8852CE – PCI Express Mini Card (M.2) |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Realtek RTL8111HSH |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| Features | Miracast, Wake-on-LAN (WOL), dual stream (2×2), MU-MIMO |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k |
| Battery | |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Weight | 202.5 g |
| Capacity | 51.3 Wh |
| AC Adapter | |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 19.5 V, 11 A |
| Connections & Expansion | |
| Interfaces Details | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) USB 3.2 Gen 1 (powered) USB 3.2 Gen 1 (charging) HDMI Headphone/microphone combo jack LAN (RJ-45) |
| Software | |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP QuickDrop, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Client Security Manager Gen7, HP Smart Support (free download), HP Sure Run Gen5, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP Sure Start Gen7, HP Driver Packs (free download), HP Manageability Integration Kit Gen4 (free download) |
| Miscellaneous | |
| Colour | Pike silver aluminium |
| Integrated Options | HP Tamper Lock |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Features | BIOS Absolute Persistence, HP Automatic Drive Lock, HP DriveLock, HP Fast Charge, BIOS Update via Network, MIL-STD-810H tested, Secured-core PC enabled |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65 Watt Smart nPFC AC Adapter |
| Compliant Standards | CSA, VCCI, BSMI, GS, ISO 9241, CCC, FIPS 140-2 Level 2, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, SRRC, NCC, low halogen, UL 62368-1, TEC, KES, Low Blue Light certified (LBL), Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Saudi Arabian Compliance |
| Localization | Language: English / region: Europe |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions (WxDxH) | 32.19 cm x 21.39 cm x 1.99 cm |
| Weight | 1.38 kg |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 6.9 cm x 44.9 cm x 30.5 cm |
| Sustainability Information | |
| TCO Certified | – TCO Certified Notebooks 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Carbon Footprint | 150 kg carbon emissions |
| Manufacturing (kg CO2e) | 113 |
| Logistics (kg CO2e) | 4 |
| Use (kg CO2e) | 35 |
| EOL (kg CO2e) | 0.6 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 115 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 – 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |




