LENOVO ThinkCentre Neo 50s G5 Intel Core i3-14100 16GB DDR5 512GB SSD M.2 UMA Slim DVD Writer 9mm DOS 3Y OS
672,40 € / 1 315,10 лв.
Lenovo ThinkCentre Neo 50s G5 – Slim компютър с Intel Core i3, 16GB DDR5 и DOS
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
|
Lenovo ThinkCentre Neo 50s G5 е компактен и ефективен настолен компютър, проектиран за бизнес и офис среди. Компютърът е оборудван с Intel Core i3-14100, който осигурява стабилна производителност за ежедневни офис задачи. Lenovo ThinkCentre Neo 50s G5 разполага с 16GB DDR5 RAM, осигуряваща бърза и стабилна работа. Вграденото 512GB SSD M.2 предлага бързо стартиране на системата и приложенията. Графичният ускорител UMA е подходящ за офис приложения и мултимедия. Моделът включва DVD Writer 9mm, което позволява работа с физически носители и архивиране. Компютърът се предлага с DOS, което позволява избор на операционна система според нуждите на фирмата. Lenovo ThinkCentre Neo 50s G5 е проектиран за дългосрочна експлоатация и надеждна работа. Lenovo ThinkCentre Neo 50s G5 с Intel Core i3 и DOS е идеален за бизнес среди, които търсят компактност и ефективност. |
|
| Product Features | |
|
|
| Specifications | |
| Manufacturer | LENOVO |
| Manufacturer Part No | 12XD007QBL |
| General | |
| Type | Personal computer |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Onsite Support |
| Product Form Factor | SFF |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour | Black (chassis), grey (bezel) |
| Localisation | Language: Bulgarian |
| Processor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i3 (14th Gen) i3-14100 |
| Clock Speed | 3.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| Chipset Type | Intel B760 |
| Cache Memory | |
| Installed Size | 12 MB |
| Cache Per Processor | 12 MB |
| RAM | |
| Installed Size | 16 GB (installed) / 64 GB (max) |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Rated Memory Speed | 2400 MHz |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Features | Unbuffered, dual channel memory architecture |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Hard Drive | |
| Type | SSD – M.2 2280 |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Features | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Optical Storage | |
| Type | DVD±RW DVD-Writer – SATA |
| Card Reader | |
| Type | Card reader |
| Supported Flash Memory Cards | SD Memory Card |
| Monitor | |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Controller | |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 730 Shared Video Memory (UMA) |
| Audio Output | |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Speakers Included | 1 x tweeter |
| Input Device | |
| Type | Mouse, keyboard |
| Keyboard | |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Bulgarian |
| Mouse | |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| Interface | USB |
| Networking | |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Expansion / Connectivity | |
| Bays | 1 (total) / 1 (free) x internal 3.5″ |
| Slots | 1 PCIe 3.0 x16 – low-profile 1 PCIe 3.0 x1 – low-profile 1 M.2 Card (for SSD) 1 M.2 Card (for WLAN) |
| Interfaces | 4 x USB 2.0 (4 rear) (one of them supports SmartPower On) 1 x HDMI (1 rear) (TMDS compatible) 1 x DisplayPort 1.4 (1 rear) 1 x VGA (1 rear) 1 x LAN (1 rear) 1 x audio line-out (1 rear) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 front) (15W charging) 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 front) 1 x headphones/microphone (1 front) 1 x microphone (1 front) |
| Miscellaneous | |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | TCG Certified |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Power | |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 180 Watt |
| Efficiency | 85% |
| Operating System / Software | |
| OS Provided | No operating system |
| Sustainability Information | |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Base warranty – 1 year – pick-up and return Extended warranty – 3 years – on-site |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 9.25 cm |
| Depth | 29.14 cm |
| Height | 33.95 cm |
| Weight | 4.2 kg |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 – 80% |
Свързани продукти
-

LENOVO ThinkPad Aura Edt X9-15 G1 Intel Core Ultra 7 258V 15.3inch 2.8K Touch 32GB 2TB SSD W11P 3YR Premier
-

LENOVO ThinkCentre neo 50s G5 Intel Core i5-14400 16GB 1TB SSD M.2 PCIe Intel UHD Graphics 730 Slim DVD Writer NOOS 3YR OS
-

LENOVO ThinkPad E14 G7 AMD Ryzen 7 250 14inch WUXGA 16GB DDR5 512GB W11P 3Y
-

LENOVO ThinkBook 16 G8 IAL Intel Core Ultra 7 255H 16inch 16GB 512GB UMA NOOS 3Y
