LENOVO ThinkPad Aura Edt X1 2-in-1 G10 Intel Core Ultra 7 258V 14inch 2.8K Touch 32GB 2TB SSD W11P 3YR Premier
3 458,49 € / 6 764,22 лв.
Lenovo ThinkPad X1 2-в-1 Gen 10 съчетава гъвкавост и производителност в елегантен дизайн. С 14-инчов сензорен екран с 10-точкови мултитъч възможности, този конвертируем лаптоп може да се използва както като лаптоп, така и като таблет, което позволява адаптивна.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
LENOVO TP X1 2-in-1 G10 14i 32GB 2TB
|
Lenovo ThinkPad Aura Edition X1 2-in-1 G10 е върхът на хибридните технологии за 2026 година. Този лаптоп предефинира гъвкавостта в най-високия бизнес клас. Той съчетава легендарната издръжливост на серията X1 с иновативните функции на Aura Edition. Сърцето на машината е новият процесор Intel Core Ultra 7 258V. Тази архитектура предлага революционен NPU за светкавични изчисления с изкуствен интелект. Системата работи невероятно бързо и изключително енергоефективно. Всяко приложение се стартира мигновено и без забавяне. Устройството разполага с ексклузивните Smart Modes на Aura Edition. Те оптимизират сигурността, фокуса и сътрудничеството автоматично. Лаптопът се адаптира към вашата работна среда интелигентно. Това гарантира максимална продуктивност в режим на лаптоп или таблет.
Интуитивен 14-инчов OLED Touch дисплей и 360° панта
Екранът на ThinkPad X1 2-in-1 е неговата най-голяма гордост. Той е 14-инчов с впечатляваща резолюция и OLED панел. Цветовете са живи, а черното е напълно наситено и дълбоко. Яркостта от 500 nits позволява работа при всякакви светлинни условия. Пантата се завърта на 360 градуса с изключителна лекота и надеждност. Можете да водите бележки с писалка или да правите презентации в режим „палатка“. Сензорният панел е прецизен и поддържа жестове за бърза навигация. Поддръжката на HDR разкрива детайли, които досега са били скрити. Този дисплей е перфектен за креативни лидери и мениджъри. Вашите очи ще се уморяват по-малко при продължителна работа.
Интелигентна сигурност и премиум мобилност
Процесорът 258V интегрира паметта директно в чипа за минимална латентност. Операционната система зарежда светкавично след всяко стартиране. Сигурността е гарантирана от пакета ThinkShield и AI функции. Вградената камера разполага с интелигентно замъгляване на фона за вашата поверителност. Сензорът за присъствие автоматично заключва лаптопа, когато се отдалечите. Батерията е оптимизирана да издържа изключително дълго време. Поддръжката на бързо зареждане ви дава енергия за часове работа само за минути. Аудио системата е кристално чиста за вашите онлайн конференции. Лаптопът поддържа най-новите стандарти за безжична връзка Wi-Fi 7 и Bluetooth 5.4.
Екологичен лукс и професионално излъчване
ThinkPad Aura Edition X1 е създаден с мисъл за околната среда. Lenovo използва рециклиран магнезий и алуминий в конструкцията. Опаковката е напълно биоразградима и изключително стилна. Дизайнът е изтънчен, тънък и невероятно лек за пренасяне. Охлаждането е напълно безшумно при стандартни офис задачи. Изберете Aura Edition за вашата дигитална трансформация. Този лаптоп е символ на престиж и абсолютна техническа свобода.
|
|
| Product Features Lenovo ThinkPad Aura Edition X1 2-in-1 G10 Intel Core Ultra 7 258V | |
|
|
| Specifications Lenovo ThinkPad Aura Edition X1 2-in-1 G10 Intel Core Ultra 7 258V | |
| Manufacturer | LENOVO |
| Manufacturer Part No | 21NU0028BM |
| General | |
| Product Type | Notebook – flip design |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Operating System | Windows 11 Pro – English |
| Processor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 258V |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Cache | 12 MB |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Features | Integrated memory controller |
| Neural Processor Unit (NPU) | |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 47 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 115 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
| Memory | |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Technology | LPDDR5X SDRAM |
| Speed | 8533 MT/s |
| Storage | |
| Main Storage | 2 TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0 x4 – TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Display | |
| Type | 14″ OLED |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| Resolution | 2880 x 1800 (2.8K) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Features | Anti-reflective, anti-smudge, HDR 500 True Black, OGS Technology, Variable refresh rate (VRR) |
| Audio & Video | |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140V – up to 64 TOPS |
| Camera | Yes |
| Resolution | 8 Megapixel |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR, MIPI, Computer Vision-based User Presence Sensing with lock on leave |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC713 |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Audio Features | Input: 360° far-field |
| Input | |
| Type | Keyboard, digitizer, touchpad, digital pen |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Keyboard Layout | Bulgarian |
| Features | Haptic touchpad |
| Communications | |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Features | Dual stream (2×2) |
| Wireless Broadband (WWAN) | |
| Generation | 5G |
| Cellular Band | 5G Sub-6 Ghz |
| Controller | Quectel RM520N-GL |
| Battery | |
| Technology | Lithium polymer |
| Capacity | 57 Wh |
| AC Adapter | |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Connections & Expansion | |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI (4K support) Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Software | |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite |
| Miscellaneous | |
| Colour | Grey |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Features | Intel Active Management Technology (iAMT), MIL-STD-810H tested |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Lenovo Yoga Pen, USB-C GaN power adapter |
| Compliant Standards | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, Eyesafe Certified 2.0 |
| Localization | Language: English / region: Bulgaria |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions (WxDxH) | 31.28 cm x 21.765 cm x 1.83 cm |
| Weight | 1.3 kg |
| Sustainability Information | |
| TCO Certified | – TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Base warranty – 3 years – pick-up and return Base warranty – battery – 1 year Extended warranty – 3 years – on-site – response time: next business day |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
Свързани продукти
-

LENOVO ThinkBook 16 G9 AHP AMD Ryzen 7 250 16inch 32GB 512GB SSD NOOS 3Y
-

LENOVO ThinkPad Aura Edt X9-15 G1 Intel Core Ultra 7 258V 15.3inch 2.8K Touch 32GB 2TB SSD W11P 3YR Premier
-

LENOVO ThinkBook 16 G8 IAL Intel Core 7 240H 16inch 8GB 512GB SSD NOOS 3Y
-

LENOVO ThinkPad E14 G7 AMD Ryzen 5 230 14inch WUXGA 16GB DDR5 512GB W11P 3Y
