LENOVO V15 G4 AMN AMD Ryzen 3 7320U 15.6inch FHD AG 16GB 512GB SSD M.2 UMA 2X2AX + BT W11H 3Y
564,57 € / 1 104,20 лв.
Hybrid working is a significant component of the modern workforce, and businesses must provide the devices needed to collaborate, contribute, and learn seamlessly. The Lenovo V15 Gen 4 laptop remains at the heart of this shift and is built with…
Налични 5
LENOVO V15 G4 AMN R3 7320U 15.6i 16GB
| Hybrid working is a significant component of the modern workforce, and businesses must provide the devices needed to collaborate, contribute, and learn seamlessly. The Lenovo V15 Gen 4 laptop remains at the heart of this shift and is built with capabilities that can drive performance. Its powerful mobile processors, hybrid storage, and business-grade security is crafted for business-grade performance without sacrificing style. | |
| Product Features | |
|
|
| Specifications | |
| Manufacturer | LENOVO |
| Manufacturer Part No | 82YU00YKBM |
| General | |
| Product Type | Notebook – 180-degree hinge design |
| Operating System | Windows 11 Home – English |
| Processor / Chipset | |
| CPU | AMD Ryzen 3 7320U / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.1 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | L3 – 4 MB |
| Features | Integrated memory controller |
| Memory | |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Technology | LPDDR5 SDRAM |
| Speed | 5500 MT/s |
| Rated Speed | 2750 MHz |
| Storage | |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 – NVM Express (NVMe) |
| Display | |
| Type | 15.6" – TN |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Features | Anti-glare, Low Blue Light technology |
| Audio & Video | |
| Graphics Processor | AMD Radeon 610M |
| Camera | Yes – 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Input | |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Keyboard Layout | Bulgarian |
| Numeric Keypad | Yes |
| Features | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Communications | |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Features | Dual stream (2×2) |
| Battery | |
| Technology | Lithium polymer |
| Capacity | 38 Wh |
| AC Adapter | |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Connections & Expansion | |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.2 Alt Mode) (Power Delivery) HDMI Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) LAN (RJ-45) |
| Software | |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Miscellaneous | |
| Colour | Business black |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | Texture |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Features | MIL-STD-810H tested |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | RoHS, FSC, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Localization | Language: English / region: Bulgaria |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions (WxDxH) | 35.92 cm x 23.58 cm x 1.99 cm |
| Weight | 1.63 kg |
| Sustainability Information | |
| TCO Certified | – TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Base warranty – 2 years – pick-up and return Limited warranty – battery – 1 year Base warranty – battery – 1 year Extended warranty – 3 years – pick-up and return |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Courier/Carry-in |
Свързани продукти
-

LENOVO ThinkCentre neo 50a G5 AIO Intel Core i7-13620H 23.8inch 16GB 512GB SSD DOS 3Y
-

LENOVO ThinkCentre neo 50s G5 Intel Core i5-14400 16GB 1TB SSD M.2 PCIe Intel UHD Graphics 730 Slim DVD Writer NOOS 3YR OS
-

LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL Intel Core 7 240H 14inch 8GB 512GB SSD NOOS 3Y
-

LENOVO ThinkPad Aura Edt X9-15 G1 Intel Core Ultra 7 258V 15.3inch 2.8K Touch 32GB 2TB SSD W11P 3YR Premier
