EPSON EF-22B Laser Projector 1.000lm Full HD 3LCD Technology
1 191,18 € / 2 329,75 лв.
Цифровият проектор Epson EF-22B предоставя визуално изживяване с оригинална резолюция от 1920 x 1080, предлагайки Full HD яснота. Той поддържа широка цветова гама с над 16,7 милиона цвята, осигурявайки ярки изображения за всяка презентация.
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
EPSON EF-22B Laser Projector 1.000lm
Epson EF-22B е компактен и мощен Full HD лазерен проектор с яркост от 1000 лумена.Моделът използва 3LCD технология за точни цветове и стабилна картина. Проекторът е идеален за домашно кино, офиси и малки зали. Резолюцията е Full HD 1920×1080. Изображението е детайлно и ясно. Текстът се чете лесно, а графиките изглеждат професионално. Яркостта от 1000 лумена е подходяща за помещения с контролирана светлина. Лазерният източник осигурява дълъг живот и стабилна яркост. Не е необходима честа смяна на лампи. Проекторът работи тихо и ефективно. Това го прави подходящ за продължителна употреба. 3LCD технологията гарантира точни и естествени цветове. Картината е ярка и комфортна за гледане. Технологията елиминира „дъгов ефект“ и осигурява равномерно осветление на екрана. EF-22B е лесен за настройка. Моделът поддържа автоматична корекция и Keystone функции. Това улеснява позиционирането и подравняването на изображението. Проекторът предлага различни опции за свързване. HDMI и USB портовете осигуряват лесна връзка с лаптопи, медиаплеъри и конзоли. Моделът е подходящ за презентации и забавления. Компактният дизайн улеснява пренасяне и монтаж. Проекторът може да се използва на бюро, маса или рафт. Лесен е за съхранение и мобилна употреба. Вграденият говорител осигурява базов звук за малки помещения. При желание може да се добави външна аудио система. Проекторът работи тихо и остава хладен дори при продължителна употреба. Epson EF-22B Full HD Laser Projector е надежден избор за домашно кино и малки бизнес приложения. Моделът предлага висока яркост, точни цветове и лесна настройка. Това го прави идеален за домашна и професионална употреба. |
|
Product Features: Epson EF-22B Full HD Laser Projector |
|
|
|
Specifications: Epson EF-22B Full HD Laser Projector |
|
| Manufacturer | EPSON |
| Manufacturer Part No | V11HB38140 |
| General | |
| Device Type | 3LCD projector – 1080p |
| Built-in Devices | Speaker, kickstand |
| Internet Streaming Services | Google TV |
| Enclosure Colour | Black |
| Projector | |
| Brightness (White) | 1000 lumens |
| Brightness (Colour) | 1000 lumens |
| Brightness (Reduced) | 500 lumens |
| Contrast Ratio | 5000000:1 (dynamic) |
| Image Size | 76.2 cm – 381 cm |
| Projection Distance | 1.33 m |
| Throw Ratio | 1 – 1.82:1 |
| Resolution | Full HD – Full HD (1920 x 1080) |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Max Sync Rate (V x H) | 240 Hz |
| Bulb type | Laser |
| Bulb life cycle | Up to 20000 hour(s) – normal mode Up to 20000 hour(s) – medium mode Up to 20000 hour(s) – economic mode |
| Features | Dynamic Mode, Natural Mode, Cinema Mode, Vivid Mode, auto keystone, instant on/off, HDR10 compatibility |
Lens |
|
| Focus Type | Powered |
| Lens Aperture | F/2. |
| Video Input | |
| LAN and Wireless Image Transferring Protocols | Chromecast, Wi-Fi |
| Speakers | |
| Output Power / Channel | 5 Watt |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | HDMI 1 x USB 2.0 – 4 pin USB Type A 1 x USB 2.0 – 4 pin USB Type B Audio line-out – mini-phone 3.5 mm |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Remote control, battery for remote control |
| Security Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Compliant Standards | ISO 21118 |
| Power | |
| Power Source | AC |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Operational | 108 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 23.6 cm |
| Depth | 19.1 cm |
| Height | 19.3 cm |
| Weight | 3 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 29.6 cm |
| Shipping Depth | 28.3 cm |
| Shipping Height | 29.6 cm |
| Shipping Weight | 4.7 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty – 5 years / 12000 hours – carry-in |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 – 80% |
| Sound Emission | 22 dB |
| Sound Emission (Economic Mode) | 18 dB |







