HP EliteBook Ultra G1q Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 14inch 2.2k 16GB 512GB SSD W11P
1 570,69 € / 3 072,00 лв.
HP EliteBook Ultra G1q с Qualcomm Snapdragon X, 16GB RAM и 512GB SSD – 14″ 2.2K бизнес лаптоп с висока мобилност и Windows 11 Pro
Доставката на посочения продукт е с период 6 дни.
Налични 5
|
HP EliteBook Ultra G1q Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 14″ 2.2K 16GB 512GB SSD W11P е ултрамодерен бизнес лаптоп, създаден за професионалисти, които търсят мобилност, производителност и надеждност. Моделът е идеален за офис задачи, видеоконференции и дистанционна работа. Процесорът Qualcomm Snapdragon X осигурява бърза реакция и висока енергийна ефективност. Той е проектиран за мобилни професионалисти и дълги периоди работа без нужда от често зареждане. Процесорът позволява плавна работа с офис софтуер и мултитаскинг. Лаптопът разполага с 16GB RAM, която гарантира гладка работа с множество приложения едновременно. Паметта осигурява висока скорост и стабилност при корпоративни и професионални задачи. Това позволява безпроблемна работа с големи файлове и документи. 512GB SSD осигурява бързо стартиране на операционната система и приложенията. Дискът предлага достатъчно пространство за документи, презентации и корпоративни файлове. SSD технологията е надеждна, устойчива на удари и тиха. 14-инчовият 2.2K дисплей предлага ясна картина и детайлно изображение. Големият екран улеснява работа с графики, таблици и презентации. Дисплеят е удобен за дълги сесии на работа и онлайн срещи. HP EliteBook Ultra G1q предлага съвременни портове и бърза свързаност. USB-C, USB-A и HDMI улесняват свързването към външни устройства. Wi-Fi връзката е стабилна и подходяща за онлайн конференции и облачни приложения. Сигурността е подсилена чрез TPM модул, биометрични функции и корпоративни защити. Те гарантират безопасност на данните и защита на фирмената информация. Корпусът е лек и издръжлив, преминал тестове за устойчивост. Лаптопът е удобен за пренасяне и работа в движение. HP EliteBook Ultra G1q Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 14″ 2.2K 16GB 512GB SSD W11P е отличен избор за бизнес потребители, които търсят мобилен, надежден и мощен лаптоп с висока ефективност и сигурност. |
|
| Product Features | |
|
|
| Specifications | |
| Manufacturer | HP INC. |
| Manufacturer Part No | A26TMEA#ABB |
| General | |
| Product Type | Notebook – AI Ready |
| Operating System | Windows 11 Pro – English |
| Processor / Chipset | |
| CPU | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | 42 MB |
| Neural Processor Unit (NPU) | |
| Neural Processor Unit (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 45 TOPS |
| Memory | |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Technology | LPDDR5X SDRAM |
| Speed | 8400 MHz |
| Rated Speed | 8400 MHz |
| Storage | |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 PCIe – NVM Express (NVMe) |
| Display | |
| Type | 14″ – IPS |
| Resolution | 2240 x 1400 (2.2K) |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Features | Anti-glare, Low Power |
| Audio & Video | |
| Graphics Processor | Qualcomm Adreno |
| Camera | Yes |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Input | |
| Type | Keyboard, ClickPad, imagepad |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Keyboard Layout | International English |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function |
| Communications | |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Qualcomm FastConnect 7800 |
| Features | Dual stream (2×2), Dual Band Simultaneous technology |
| Battery | |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Capacity | 59 Wh |
| AC Adapter | |
| Output | 65 Watt |
| Connections & Expansion | |
| Interfaces Details | USB4 (supports Thunderbolt 4) USB-C 3.2 Gen 2 USB 3.2 Gen 1 (charging) Headphone/microphone combo jack |
| Software | |
| Software Included | HP System Event Utility, HP Documentation, HP Privacy Settings, myHP, HP AI Experience Center, HP 1E Performance Assist, Poly Camera Pro Stub |
| Miscellaneous | |
| Features | HP Fast Charge |
| Included Accessories | HP 65W Smart USB-C AC Adapter |
| Localization | Language: English / region: Europe |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions (WxDxH) | 31.29 cm x 22.35 cm x 1.12 cm |
| Weight | 1.34 kg |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 8 cm x 43 cm x 31.5 cm |
| Sustainability Information | |
| TCO Certified | – TCO Certified Notebooks 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Carbon Footprint | 180 kg carbon emissions |
| Manufacturing (kg CO2e) | 162 |
| Use (kg CO2e) | 15 |
| EOL (kg CO2e) | 0.8 |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty – parts and labour – 1 year Limited warranty – battery – 1 year |
Свързани продукти
-

HP EliteBook Ultra G1i Intel Core Ultra 5 228V 14inch 2.8k 32GB 256GB SSD W11P
-

LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL Intel Core Ultra 7 255H 14inch WUXGA 16GB 512GB SSD M.2 PCIe Intel Arc FreeDOS 3Y Depot/CCI Luna Grey
-

HP ProBook 440 G10 Intel Core i5-1334U 14inch FHD 16GB 512GB SSD FREEDOS (EU)
-

LENOVO ThinkPad E16 G3 AMD Ryzen 5 230 16inch 32GB 1TB SSD DOS 3Y
